ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je mandlove?

Mandlove sú sladké produkty podľa receptúr a pod drobnohľadom Martiny Grňovej víťazky MasterChef Slovensko. Sú výnimočné svojim zložením a 100% prírodné. Viac sa dozviete v sekcií O nás

 

Sú mandlove torty, koláče, rolády, dezerty a produkty bez lepku?

Áno, všetky naše produkty sú bez lepku a obilnín.

 

Sú mandlove torty, koláče, rolády, dezerty a produkty bez laktózy?

Áno, všetky naše produkty sú bez laktózy a mliečnych výrobkov. Nepoužívame živočíšne mlieko, syr, tvaroh, mascarpone, ricottu, jogurt, smotanu a ani iné ďalšie živočíšne výrobky z mlieka.

 

Sú mandlove torty, koláče, rolády, dezerty a produkty bez cukru?

Na sladenie používame čerstvé ovocie a prírodné sladidlá ako bio kokosový cukor alebo pravý kanadský javorový sirup grade B.

 

Čo používate namiesto múky a mlieka?

Orechy z ktorých vyrábame vlastné orechové múky, mlieka a maslove.

 

Čo je maslove?

Famózne maslo zo 100 % orechov. Vyrobené s láskou na Slovensku podľa Martiny Grňovej víťazky MasterChef Slovensko z výberových orechov v spolupráci so značkou Slowlandia. Je výnimočné tým, že sú 100% čisté bez pridania palmového oleja, cukru a konzervantov.y Je v nich láska a preto sú vyrabané v malých množstvách a profesionálnymi technológiami pre zachovanie výživových hodnôt.

 

Na čo sa používa maslove?

Na vyjedanie lyžičkou, varenie, pečenie, do smoothies, krémov, zálievok, dressingov. Ďalej ako nátierka alebo maslo na čokoľvek. Naše recepty nájdete na blogu martinagrnova.com

 

Akú je minimálna trvanlivosť maslove?

Naše orechové maslá sa vyrábajú v malých množstvách a sú balené profesionálnou technológiou. Sú tak čerstvé a vydržia dlhšie. Ich minimálna trvanlivosť je tak 12 mesiacov. Po otvorení ich odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov.

 

Je usadený olej závadou?

Nie nie je. Je to prirodzený jav. Maslove stačí pred otvorením pretrepať Maslove neobsahuje žiadne emulgátory alebo prídavné látky.

 

Koľko vydrží maslove po otvorení?

Záleží to od vášho apetítu. Garantujeme vám 3 mesiace od otvorenia  ale predpokladáme, že vám zmizne skorej. Odporúčame denne jesť 2-4 lyžičky pre doplnenie zdravých tukov vo výžive.

 

Aké používate orechy?

V mandlove používame orechy výberovej kvality, ktoré nakupujeme priamo zo zahraničia a denne ich spracúvame. Neskladujeme veľké množstvá, neprebalujeme ich a výhradne ich spracovávame v malých množstvách. Tým vám zabezpečujeme čerstvosť a kvalitu orechov s ktorými pracujeme.

 

Kde sa dajú kúpiť vaše produkty mandlove?

Všetky naše produkty sa dajú kúpiť u nás v prevádzke mandlove srdco. Koláčiky a torty dodávame do kaviarní a prevádzok vrámci Bratislavy a Pezinku. Nájdete v sekcií Kde nás nájdete. Balené produkty si môžete objednať cez e-shop alebo kúpiť vo vybraných obchodoch vrámci Slovenska.