Od 17.7. do 2.8. máme dovolenku. V tomto čase neprijímame žiadne objednávky, resp. budú vybavené až po tomto dátume. Ďakujeme za pochopenie.

Každý kúsok je láskyplný originál

Všetky recepty sú výnimočné, lebo sú naše. Dávame do nich všetku našu lásku. Ručne vyrábame každý jeden kúsok. A tak, kúsok po kúsku, s tou najväčšou starostlivosťou, precíznosťou, radosťou a pod dohľadom Martiny Grňovej, MasterChef Slovensko,
vznikajú torty, koláče či dezerty z tých najkvalitnejších a čisto prírodných surovín. Majú výnimočnú, originálnu a neopísateľnú chuť. Presne tak, ako aj láska. Stačí raz ochutnať a budete ich milovať navždy.

Sme tí, ktorým 100 % záleží na zložení a prísadách.

Preto sme takmer jediní, kto používa 100 % čokoládu v organickej (BIO) kvalite. Milujeme kvalitné orechy, z ktorých si vyrábame vlastné 100 % orechové maslá, mlieka a múky. Takže stopy po lepku, laktóze či nebodaj margaríne by ste u nás hľadali darmo. Sladíme čisto prírodnými ingredienciami. Sladučkým ovocím, čerstvými ďatlami (nie ďatlovou pastou), javorovým sirupom, BIO kokosovým cukrom, ktorý máme priamo od farmárov z Indonézie alebo medom, ktorý máme priamo od usilovných slovenských včielok.

Džem si vyrábame sami. Bez stabilizátorov a zahusťovadiel. Koláčiky voňajú po čerstvej vanilke, ktorú vyberáme podľa sezóny alebo kvalitnej škorici. Všetky naše vajíčka sú šťastné – od sliepok z voľného výbehu priamo z farmy. Záleží nám na všetkých ingredienciách… do posledného zrnka maku. Náš mak je ručne zbieraný a triedený mak z Jarnej.

Torty

svadobna torta

Koláče, rolády a dezerty

Mandľová krabička