Koláčiky u nás vyrábame niekoľko krát do týždňa. Ak potrebujete tortu na víkend, sobotu či nedeľu, tortu si je treba vyzdvihnúť v mandlove srdco, v piatok alebo sobotu počas otváracích hodín. Objednávky na torty prijímame prostredníctvom mailu mandlove@mandlove.sk.

Každý kúsok je láskyplný originál

Všetky recepty sú výnimočné, lebo sú naše. Dávame do nich všetku našu lásku. Ručne vyrábame každý jeden kúsok. A tak, kúsok po kúsku, s tou najväčšou starostlivosťou, precíznosťou, radosťou a pod dohľadom Martiny Grňovej, MasterChef Slovensko,
vznikajú torty, koláče či dezerty z tých najkvalitnejších a čisto prírodných surovín. Majú výnimočnú, originálnu a neopísateľnú chuť. Presne tak, ako aj láska. Stačí raz ochutnať a budete ich milovať navždy.

Sme tí, ktorým 100 % záleží na zložení a prísadách.

Preto sme takmer jediní, kto používa 100 % čokoládu v organickej (BIO) kvalite. Milujeme kvalitné orechy, z ktorých si vyrábame vlastné 100 % orechové maslá, mlieka a múky. Takže stopy po lepku, laktóze či nebodaj margaríne by ste u nás hľadali darmo. Sladíme čisto prírodnými ingredienciami. Sladučkým ovocím, čerstvými ďatlami (nie ďatlovou pastou), javorovým sirupom, BIO kokosovým cukrom, ktorý máme priamo od farmárov z Indonézie alebo medom, ktorý máme priamo od usilovných slovenských včielok.

Džem si vyrábame sami. Bez stabilizátorov a zahusťovadiel. Koláčiky voňajú po čerstvej vanilke, ktorú vyberáme podľa sezóny alebo kvalitnej škorici. Všetky naše vajíčka sú šťastné – od sliepok z voľného výbehu priamo z farmy. Záleží nám na všetkých ingredienciách… do posledného zrnka maku. Náš mak je ručne zbieraný a triedený mak z Jarnej.

Torty

svadobna torta

Koláče, rolády a dezerty

Mandľová krabička