Oslavy

Oslavy sú nám blízke, pretože ich pripravujeme pre vašich blízkych. Zdravú tortu vám upravíme podľa želania, doplníme venovanie, meno alebo číslo. I keď na veku nazáleží. Nám ale záleží, aby ste boli spokojní.

Preto vám predtým radi pripravíme malú ochutnávku. Koláče a torty na narodeniny, jubileá, oslavy, promócie, párty. Nerobte si starosti. To sú naše radosti.

sladky catering

Sviatky

Sviatky majú byť plné pokoja a mieru. Tak nech ich zdravé prejedanie sprevádza a nech sa uvoľníte a nič nerobíte. My napečieme za vás. Vianočné či veľkonočné pečivo si môžete nakombinovať ako chcete, alebo si objednať naše, už hotové, Láskyplné krabičky.

Svadby

Vaša láska a MandLove, to nie je náhoda. Svadobná torta je sama o sebe udalosťou. Pre nás určite. A tak nej aj pristupujeme….Nezabúdajme ani na dezerty. Musia byť čerešničkou na tejto torte. Pripravíme z nich aj svadobné výslužky.

Celý candy bude podľa vašich požiadaviek a potrieb. A tak k vašej láske pridáme kúsok tej našej.

Naše tortičky sú vhodné pre všetky novomanželské holubičky, družičky, svokričky, detičky, sestričky i sesterničky, na svoje si prídu aj výnimočné ekologičky, vegánske i intolerantné dušičky a alergičky…

Svadobná torta

Máte záujem?

Ozvite sa a pripravíme vám ponuku na mieru.

Zobraziť kontakty >