Spôsoby platby

Pri doručení tovaru na adresu, posielame faktúru/daňový doklad automaticky na e-mail ihneď po potvrdení dodania tovaru od dopravnej spoločnosti.

Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Táto služba je spoplatnená sumou 1,5 €. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. V našej prevádzke pri osobnom odbere môžete tovar uhradiť v hotovosti platobnými kartami VISA, MasterCard a Diners Club.

Platba vopred bankovým prevodom

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad. Tovar si následne môžete prevziať pokiaľ ste si zvolili osobný odber alebo vám ho doručíme kuriérskou spoločnosťou.

Pri platbe prevodom vopred:

Môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby.

Je potrebné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; ak nebude pripísaná objednávku považujeme za zrušenú.

Platba kartou

Platba kartou je jednou z najvyužívanejších platobných metód v e-shopoch. Stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky GPwebpay pre dokončenie platby. O vašej platbe, tak budeme hneď vedieť.

Platba v hotovosti pri doručení vrámci Bratislavy

Vašu objednávku je možné zaplatiť po odsúhlasení aj v hotovosti. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

Doručenie vrámci Bratislavy

Každý utorok piatok doobeda rozvážame objednávky elektromobilom. Pred doručením sa vás snažíme kontaktovať včas. Presný čas doručenia nevieme, pretože sa odvíja podľa prevádzok do ktorých stabilne ddodávame naše produkty. Vieme po odsuhlasení spraviť výnimku a dohodnúť sa na čase doručenie.

Dopravu máte zadarmo pri celkovej objednávke nad 30 €. Pri objednávke do 30 € je cena za dopravu 3 €.

Doručenie vrámci Slovenska kuriérskou spoločnosťou UPS

Cena dopravy je 4 €

Cena dobierky je 1,5 €

Dopravu máte zadarmo pri nákupe nad 40 €.

mandlove odosielame do 2. dňa a následne 1–2 dni cestuje. O 2–4 dni je u vás.

Všetci sme len ľudia a preto sa môže niekedy stať, že to môže byť viac. V takomto prípade vás budeme o tom informovať.